Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#806
Stary 01.01.2011, 10:22
Mistel napisał(a):Wyświetl post
Oj ciekawa ciekawa.

A tak nawiasem jakie premiery się szykują na 2011? Ja póki co czekam na solo VNMa bo po przesłuchaniu "To mój czas" można zauważyć że pod szyldem Prosto jego kawałki są lepsze.
Parę poprzednich postów: http://www.slizg.eu/forum/viewtopic.php?f=8&t=26351

Ja osobiście czekam na Parias.
Odpowiedz cytując