Mistel napisał(a):

Oj ciekawa ciekawa.
A tak nawiasem jakie premiery się szykują na 2011? Ja póki co czekam na solo VNMa bo po przesłuchaniu "To mój czas" można zauważyć że pod szyldem Prosto jego kawałki są lepsze.
|
Parę poprzednich postów:
http://www.slizg.eu/forum/viewtopic.php?f=8&t=26351
Ja osobiście czekam na Parias.