Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#805
Stary 31.12.2010, 22:58
<3 Wisla Kraków napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=Ikjjg1Vi0TI Rysiek i Ostry ,bit aż ciary przechodzą zapowiada sie ciekawa płyta
Oj ciekawa ciekawa.

A tak nawiasem jakie premiery się szykują na 2011? Ja póki co czekam na solo VNMa bo po przesłuchaniu "To mój czas" można zauważyć że pod szyldem Prosto jego kawałki są lepsze.
Odpowiedz cytując