Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38523
Stary 31.12.2010, 19:39
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Tak? To na ile wyceniasz Pawła, a na ile Piotrka?
Ta cena jest jak najbardziej prawidłowa teraz...za Pawła 2 mln, a za Piotrka 0.5..więc nie widzę gdzie tu jest jakiekolwiek działanie na szkodę klubu...

A po drugie poczekajmy aż nasza OFICJALNA strona potwierdzi te doniesienia..
Według mnie cena jest średnia, dla nas Ci zawodnicy mieli znacznie większą wartość, szczególnie Paweł. Mianowicie chodzi mi o taką wartość że są Polakami i Paweł to swego rodzaju wizytówka klubu. Każdy kibic przeciwnej drużyny na myśl o Wiśle zwraca uwagę na to, że " przyjdzie Brożek i trzeba na niego uważać"
Jak mawiał prezezs Basałaj piłka nożna to jest ekonomia i tym głównie zaczęła kierować się Wisła.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 31.12.2010 o godz. 19:45.
Odpowiedz cytując