Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8510
Stary 31.12.2010, 18:20
Przecież to science. Po piątku jest SOBOTA
science
Co do przyjścia Waldemara jestem za.
fiction
Czyli po mojemu łapie sie do tematu .

Wszystkich którzy poczuli się w jakiś sposób zniesmaczeni tymi żartami oczywiście przepraszam (włącznie z modami). Ale w końcu to ostatni dzień roku. W dodatku taka koekcydencja nazwiska. Żal było by nie pożartować ...
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 31.12.2010 o godz. 18:27.
Odpowiedz cytując