Przecież to science. Po piątku jest SOBOTA 
science
Co do przyjścia Waldemara jestem za.
fiction
Czyli po mojemu łapie sie do tematu

.
Wszystkich którzy poczuli się w jakiś sposób zniesmaczeni tymi żartami oczywiście przepraszam (włącznie z modami). Ale w końcu to ostatni dzień roku. W dodatku taka koekcydencja nazwiska. Żal było by nie pożartować ...