Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8506
Stary 31.12.2010, 17:50
Szanowni modzi jak widzę skasowaliśce mój post o tym że jak ćwierkają różne wróble jutro będziemy mieć Sobotę. Dlaczego Czyżby było w tym za mało s-f
Odpowiedz cytując