Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7724
Stary 31.12.2010, 17:49
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Widać, ze przed nowym rokiem niektórzy już na niezłym rauszu. Na przykład prezes Amiki:






Po pierwsze: stawiany za wzór profesjonalizmu klub ma prezesa, który nienawidzi piłkarzy, którzy chcą odejść (przyznajmy, w nieładnym stylu). Ciekawe standardy.

Po drugie: wierność jakim barwom? Jakim tradycjom? Jakiemu herbowi?

Śmiem twierdzić, że jestem nieco inteligentniejszy od Peszki, a mimo to nie potrafię rozkminić, o jaki herb i jaki klub chodzi
Dał do pieca facet, chyba faktycznie od rana szampan i życzenia na okrągło. Trzeba mieć niezły tupet żeby po przeniesieniu Amiki i likwidacji Lecha, po kupowaniu historii, barw, herbu, tradycji mówić takie rzeczy. Szczyt hipokryzji.

Facet wziął bez mydła poznańską publiczność, okazało się, że jest im nawet przyjemnie więc może sobie pozwolić na takie wycieczki. Zapewnił mi humor jeszcze przed zabawą sylwestrową, jest menda niema to tamto.

Biedny Peszko po prostu nie wiedział, do którego herbu ma się przywiązać więc się nie przywiązywał, a teraz halo Pan Kadziński robi.
Ostatnio edytowane przez Nergal : 31.12.2010 o godz. 18:35.
The Apostasy



Odpowiedz cytując