Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8505
Stary 31.12.2010, 17:34
Powiem szczerze, że Wisłą zmuszona jest do zakupu kilku mocnych zawodników na wiele pozycji.
Zaczynając od ataku, Wisła powinna w chwili obecnej zakontraktować dwóch piłkarzy, jeśli przeznaczono by na to pieniądze ze sprzedaży bliźniaków to możliwy byłby zakup dwóch bardzo dobrych zawodników, którzy nie dość, że byliby w dwójkę to każdy prezentowałby poziom przynajmniej Pawła Brożka.

http://transfermarkt.de/de/garra-dem...ler_61375.html podejrzewam, że byłby to koszt 1,5-2 mlnE.
http://transfermarkt.de/de/vitali-ro...ler_53354.html jemu natomiast kończy się kontrakt.

Aby wzmocnić pomoc trzeba zakupić środkowego pomocnika i skrzydłowego.

http://transfermarkt.de/de/renan/pro...ler_66008.html podejrzewam, że 1-1,5 mlnE starczy na jego wykup.
http://transfermarkt.de/de/bentley/p...ler_62038.html 300-500 tysE imamy super star na skrzydło.

Dodatkowo zakontraktować Gola, Wróbla i Plizgę żeby poziom Polaków w składzie trzymał się normy, no i żeby Ci Polacy prezentowali odpowiedni poziom. Można się również postarać o Sobotę, Kupisza czymimo wszystko Grosickiego. Za granicą poszukać lewego obrońcę, oraz obrońcę uniwersalnego. Podejrzewam, że przy takich wzmocnieniach i odpowiednim ich zgraniu wygralibyśmy ligę w cuglach.
Odpowiedz cytując