westersyl napisał(a):

Ta u góry działa jak trzeba. Dobra robota 
Dobry moment pewnie dużo ludzi będzie wchodzić na stronę w celu sprawdzenia infa o Pawle...
|
Jeszcze się okaże, że to całe zawirowanie z Brożkami to tylko taka ściema, akcja marketingowa mająca na celu zwiększenie liczby osób należących do wiślackiego facebooka : )