Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
499
31.12.2010, 16:40
royalmichael
napisał(a):
I ikonka FB znajduje się we właściwym miejscu. czy tym razem działa to nie wiem
Widać że ktoś czyta to forum
Ta u góry działa jak trzeba. Dobra robota
Dobry moment pewnie dużo ludzi będzie wchodzić na stronę w celu sprawdzenia infa o Pawle...
westersyl