Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7721
Stary 31.12.2010, 16:32
Peszko może trochu namieszać na skrzydle w Kolonii. Jest szybki, zadziora, strzał ma. Tylko kwestia na ile da radę połączyć swoje ofensywne umiejętności z grą w obronie której Niemcy mu nie odpuszczą. Jak mu kondychy starczy może da sobie radę.

Co do ligi niemieckiej to przedewszystkim jest zdrowa, tzn. wypłacalna, bez długów i księgowych zagrywek.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując