|
Peszko może trochu namieszać na skrzydle w Kolonii. Jest szybki, zadziora, strzał ma. Tylko kwestia na ile da radę połączyć swoje ofensywne umiejętności z grą w obronie której Niemcy mu nie odpuszczą. Jak mu kondychy starczy może da sobie radę.
Co do ligi niemieckiej to przedewszystkim jest zdrowa, tzn. wypłacalna, bez długów i księgowych zagrywek.
|