0 22 napisał(a):

A dla mnie dobrze chłop powiedział. Każdy post krytykujący to towarzystwo wzajemnej adoracji jest wart odnotowania. Pogardzam piłkarzami, którzy wolą kasę i prawdopodobny spadek do II Bundesligi (w dodatku na ławie) niż gre w pierwszym składzie w naszej lidze za mniejsze pieniądze i szanse na rozwój i wyjazd na EURO. Chyba, ze Peszko wie jak wielka slabość ma do niego Smuda i i tak jest pewny wyjazdu.
|
No mnie też dziwi że woli jechać na wyjazd do Monachium a nie do Bytomia

nie czarujmy się - futbolu 90 jak nie więcej procent grajków patrzy tylko na kasę ale to nic złego, chyba że zaliczamy sportowy spadek by tylko zarobić 'kilka' euro więcej.Peszko awansował sportowo i to gigantycznie.z 11 drużyny ligi jednej z najsłabszych lig w Europie(poza pierwszą 15tką), do 15 zespołu, 3 bądź 4 najsilniejszej ligi na świecie.Chłopowi zaraz stuknie 26 latek, do tego kiedy przechodzić do mocniejszego klubu?Jak się jest na topie(mistrz+puchary), czy po prawdopodobnie nieudanym ligowym sezonie?.
Niesmakiem jest styl w jakim odszedł a w zasadzie uciekł - sama decyzja jak najbardziej słuszna.