Wyświetl pojedynczy post
michi96d
Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: koszary

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8497
Stary 31.12.2010, 16:12
aha ale na pewno i co będzie konferencja w Orange Sport ?
i co dostanie numer 23 i wszyscy będziemy zadowolenie ?

i może go potem opchniemy za 10 mln E ?
Odpowiedz cytując