Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38518
Stary 31.12.2010, 15:40
Ale większość z nas to kibice Wisły a nie kibice pomnażania majątku przez Cupiała!

Mnie o tyle obchodzą jego pieniądze o ile odbija sie to pozytywnie na Wiśle. W innym wypadku Cupiał działa na szkodę Wisły. Niestety ale to jest sprzeczność w pewnym sensie - nie ten właściciel klubu jest dobry dla kibiców który ma rentowny klub ze środka tabeli i produkuje piłkarzy netto i żyje ze sprzedaży, ale ten co zdobywa MP i gra w pucharach za cenę dokładania do klubu. Klub to kosztowne hobby, a nie biznes jak kable. Jeśli Cupiała nie stać na kolejny jacht, odrzutowiec, klub sportowy to widać jest kiepskim biznesmenem. Klub to dziura bez dna... ile klubów w lidze angielskiej gdyby nie snobistyczni właściciele istniałoby? MU i Arsenal może.... a reszta jedzie na długach że hej!
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując