Ale większość z nas to kibice Wisły a nie kibice pomnażania majątku przez Cupiała!
Mnie o tyle obchodzą jego pieniądze o ile odbija sie to pozytywnie na Wiśle. W innym wypadku Cupiał działa na szkodę Wisły. Niestety ale to jest sprzeczność w pewnym sensie - nie ten właściciel klubu jest dobry dla kibiców który ma rentowny klub ze środka tabeli i produkuje piłkarzy netto

i żyje ze sprzedaży, ale ten co zdobywa MP i gra w pucharach za cenę dokładania do klubu. Klub to kosztowne hobby, a nie biznes jak kable. Jeśli Cupiała nie stać na kolejny jacht, odrzutowiec, klub sportowy to widać jest kiepskim biznesmenem. Klub to dziura bez dna... ile klubów w lidze angielskiej gdyby nie snobistyczni właściciele istniałoby? MU i Arsenal może.... a reszta jedzie na długach że hej!