wwf napisał(a):

|
Ale przecież Bogusia stać na klub z Serie A.
|
Pajsa pasją, zabawa zabawą, ale jak się w coś wpierd*liło masę pieniędzy i przysłowione g*wno się z tego ma, to czasem trzeba przystopować, zatrudnić ludzi którzy w tym mają doświadczenie i dac się im wykazać nieprawdaż?
Zarabiając 1.500zł możesz sobie pozwolić na wydawanie pieniędzy, bo i tak nie masz nic... zarabiając 25.000zł miesięcznie radzisz się specjalistów od finansów w co zainwestować, by pomnażać swoje pieniądze.
Może właśnie teraz mają pomysł, co zrobić żeby rok rocznie grać w fazie grupowej LE, a może za 2-3 lata pokusić się występ w LM?