Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38516
Stary 31.12.2010, 15:29
Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
Mnie jest bardzo przykro i aż serce kłuje , a wiecie dlaczego ? skład z MISTRZOWSKIEGO , 2008 roku :
Pawełek - Baszczu Cleber Głowa Pietia - Kosa Sobol Dudka Zieniu - Boguś Brozio - zostało dwóch , przez 2 lata!! Rozwalili nam CAŁĄ drużynę , wyrzucili trenera który miał wizję... I to mnie boli najbardziej... Kiedyś jeden obcokrajowiec a dziś jeden Polak !
Najsmutniejsze nie jest tylko to, ze wyprzedali caly trzon druzyny, ale to ze sprowadzani sa pilkarze o conajmniej klase gorsi i to jest najwiekszy zarzut wobec Cupiala. Np. taki Cikos, to moze bidony nosic za Baszczynskim, ktory w wieku 33-lat niezle sobie poczyna w Grecji.

Jak juz pisalem, zimowe okienko odpowie na wszystkie pytania(nie mialem watpliwosci, ze bedzie dalsza wyprzedaz, a sprowadzany bedzie szrot)...jesli ktos napisze, ze w lecie bedzie transferowa ofensywa, to tylko go wysmieje(bo miala byc poprzedniego lata, a takze tej zimy ).
Odpowiedz cytując