Mixu napisał(a):

|
Gdzie ja napisałem by wyrzucać wszystkich? Dopisałeś to na siłę albo kłania się czytanie ze zrozumieniem.
|
Wiesz co - napisze tak - wszyscy na M to idioci. Ale nie nooo Mixu - gdzie ja napisałem że tyś idiota?
Dokładnie zrozumiałem co chciałeś napisać - czyli trochę pobełkotać na zasadzie - nie lubię Małeckiego bo macha rękami - znaczy zły piłkarz i odpowiada za wszystkie Levadie i karabachy. Wiec że tak powiem szkoda się kopać z Tobą.
No ale jak mówię Mixu nie nazwałem cię idiotą a tylko wszystkich ludzi na M.
Jakby coś to gdzie ja napisałem....