Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7717
Stary 31.12.2010, 14:55
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Tak, tylko gdzie jedzie? Moim zdaniem ku ligowej szarzyźnie. Ja bardzo lubię takie słodkie pierdzenie o tym, że Wisła zawsze sobie poradzi, że trudno - w drugiej lidze to poznamy kto prawdziwy kibic.



Owszem, ale:
- zmieniły się kryteria tzw. dobrej oferty - teraz jest to każdy transfer gotówkowy, pod warunkiem że zawodnik go chce
- wcześniej sprzedawaliśmy góra 1 dobrego zawodnika na okienko. W tym roku kalendarzowym sprzedaliśmy 4 zawodników z podstawowej jedenastki. To jest szaleństwo, nie polityka transferowa.



Cupiał wcześniej zatrudniał Mielcarskiego, Jarosza, Junco i Petrescu - którzy też kosztowali niemało. A gdy zaczęto przedstawiać propozycje transferowe, to wszystkie odrzucał. Teraz jest to samo.
Żurawski, Frankowski, Uche, dziękuje dobranoc.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując