flamengista napisał(a):

Tak, tylko gdzie jedzie? Moim zdaniem ku ligowej szarzyźnie. Ja bardzo lubię takie słodkie pierdzenie o tym, że Wisła zawsze sobie poradzi, że trudno - w drugiej lidze to poznamy kto prawdziwy kibic.
Owszem, ale:
- zmieniły się kryteria tzw. dobrej oferty - teraz jest to każdy transfer gotówkowy, pod warunkiem że zawodnik go chce
- wcześniej sprzedawaliśmy góra 1 dobrego zawodnika na okienko. W tym roku kalendarzowym sprzedaliśmy 4 zawodników z podstawowej jedenastki. To jest szaleństwo, nie polityka transferowa.
Cupiał wcześniej zatrudniał Mielcarskiego, Jarosza, Junco i Petrescu - którzy też kosztowali niemało. A gdy zaczęto przedstawiać propozycje transferowe, to wszystkie odrzucał. Teraz jest to samo.
|
Żurawski, Frankowski, Uche, dziękuje dobranoc.