Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38507
Stary 31.12.2010, 14:43
Markus napisał(a):Wyświetl post
Nieprawda. Łobodziński, Kowalski, Pawełek, Juszczyk, Dudka, Małecki, Garguła, Cwielong, Boguski wcześniej Nawotczyński, Kuzera, Strąk, Gorawski, Dawidowski, Zieńczuk itd. to „sami obcokrajowcy”?
Problem Wisły polega na sprowadzaniu słabych piłkarzy w miejsce dużo lepszych odchodzących, z których naturalną koleją rzeczy wielu się nie sprawdza, a bardzo mało notuje jakiś progres i daje jakość zespołowi.
Dokładnie Markus. Niestety u nas jakiś dziwny objaw panuje, że kto by nie przyszedł mocny na papierze albo nie radzi sobie we Wiśle: Jop, Kryszałowicz, Ćwielong, Gorawski, Zieńczuk. Łobodziński, Matusiak albo wykańczają ich kontuzje czego najlepszym przykładem są Niedzielan, Dawidowski, Kukiełka, Nawotczyński czy Bukalski.
Jedynymi udanymi powrotami do Ligi Polskiej w barwach Wisły mogą się poszczycić jedynie Frankowski, Kosowski, Kłos, Czerwiec i Węgrzyn!

Dziwne jest też to że odchodząc do innego klubu jakoś grac potrafią i na urazy nie narzekają zbytnio!
Prawda jest taka, że drugiego Głowackiego, Kałużnego, Szymkowiaka, Frankowskiego, Kosowskiego, Moskalewicza czy Żurawskiego już w lidze nie znajdziemy, bo dzisiejsze pokolenie piłkarskie to żal i przereklamowane gwiazdki!
Odpowiedz cytując