Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38501
Stary 31.12.2010, 14:19
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy co placza i lamentuja.... glowa w snieg i ochlonac. Jak mozecie pisac ze polityka klubu sie nie zmienia, ze jest jak co roku skoro to okienko transferowe nie jest jeszcze otwarte i nie wiemy wszyscy jak to bedzie wygladac. Leca tu zarzuty w strone Basalaja, Cupiala i Holendrow mimo iz to bedzie dopiero pierwsze okienko w ktorym Nasi przybysze z zagranicy beda decydowac o transferach. Odeszli Brozki i prawdopodobnie Pawelek i co? Nagle Wisla przestala istniec? Spadlismy juz z ligi? Ilu z Nas na poczatku rundy po pierwszych meczach zwiastowalo ze bedziemy w srodku stawki lub nawet spadniemy po letniej wyprzedazy (bije sie w piers, sam mialem czarne mysli)? A tu co? Niespodzianka jestesmy na 2 miejscu w tabeli. Ok zaraz mi ktos napisze ze to miedzy innymi dzieki Pawlowi i zgoda strzelil kilka bramek ale ile razy wczesniej nie byl praktycznie widoczny w meczu i mial problemy z wykonaniem zalozen taktycznych Maaskanta? Tak czy owak ciesze sie ze Pawel w koncu zdecydowal sie na wyjazd bo ma szanse poznac inna lige, byc moze podniesie swoje umiejetnosci co przelozy sie na dobro Naszej kadry, a i przy okazji zarobi torche wiecej grosza. To samo tyczy sie Pieti.

Dzisiaj mamy koniec roku, jutro otworzy sie okno transferowe i do boju. Nie twierdze ze odrazu uda sie znalesc napastnika porownywalnego do Brozka, ze znajdziemy stopera rownego Glowie, ze bedziemy miec bocznych obroncow klasy Baszcza czy pomocnikow i skrzydlowych klasy Sobola i Kosowskiego, ale licze ze beda transfery ktore pozwola na otwarcie Nowej ery Naszego klubu i ze mimo wszystko w Maju bedziemy na rynku swietowac kolejne MP.
brawo, swietny post
Odpowiedz cytując