|
Sobolewski i Boguski.
Jak by tak z Sobolewski miał 29 lat. O to by jeszcze Boguś z 1,5 miliona euro zarobił, a tak.
Boguski - tutaj coś jeszcze może być dobrego. Jak nie będzie miał kontuzji i nauczy się przyjmować to kto wie. Ja bym go wypożyczył na 3 lata do Lenczyka. W Śląsku byłby liderem.
[QUOTE=Kibic_1906;1030673]wyrzucili trenera który miał wizję... [QUOTE]
Skorża miał wizję, czego. Dzidy.
Ostatnio edytowane przez wwf : 31.12.2010 o godz. 13:56.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
|