Mixu napisał(a):

|
Nie kpij z Łobem, z Jirsakiem bym poczekał..
|
To ty nie kpij....
Na co z Łobem i Jirsakiem byś poczekał? Aż im się kontrakty skończą?
Jirsak 3,5 roku nie może nic pokazać i mamy czekać?
Powiedz mądralo, dlaczego Małecki ma zrobić OUT a Łobo, Jirsak i inni odpowiedzialni za klęski jak On mają zostać?