Powodzenia Clebiemu, Pietji i Broziowi, no i... Pawełkowi

może znajdą się godni następcy, ja w to wierzę i wierzyć będę, wierzę że rok 2o11 będzie Wisły, pamiętajcie że ce..... nas pojęcie którego inni nie znają...

na dobre i na złe! WISŁA KRAKÓW FC CHRZANÓW & FC TRZEBINIA