Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38477
Stary 31.12.2010, 13:07
Powodzenia Clebiemu, Pietji i Broziowi, no i... Pawełkowi może znajdą się godni następcy, ja w to wierzę i wierzyć będę, wierzę że rok 2o11 będzie Wisły, pamiętajcie że ce..... nas pojęcie którego inni nie znają... na dobre i na złe! WISŁA KRAKÓW FC CHRZANÓW & FC TRZEBINIA
Odpowiedz cytując