Sprzedam medale z III pielgrzymki Papieża Jana Pawła II do Polski czyli z 1987roku.
Są to trzy medale o średnicach 4 cm.
Sprzedaję w pamiątkowym opakowaniu. (z tyłu opakowania jest pokreślona dedykacja)
Medale przedstawiają:
1) Postać Papieża(wspaniale wybita nie tak jak na normalnych monetach a dużo bardziej szczegółowo!!!) a z drugiej kielich z hostią
2) Postać Matki Bożej z Dzieciątkiem na rękach i napisem dookoła " Do końca ich umiłował". Z drugiej strony symbol pielgrzymki i to samo hasło
3) Zarys granic Polski i dookoła wymienione miasta m.in. Warszawa, Tarnów, Kraków, Gdańsk, Lublin.
Oferty na priv. Odbiór osobisty w Krakowie ewentualnie wysyłka jak ktoś się zgłosi.
Zdjęcia:
http://tinypic.com/view.php?pic=2s0hi06&s=7
http://img574.imageshack.us/i/s6305502.jpg/
http://img146.imageshack.us/img146/2638/s6305505.jpg/
http://img443.imageshack.us/img443/7766/s6305506.jpg/
http://tinypic.com/r/2hg5s42/7/
http://img843.imageshack.us/i/s6305509.jpg/
http://img828.imageshack.us/i/s6305510.jpg/
DRUGIE OGŁOSZENIE NIEZALEŻNE OD POPRZEDNIEGO
mam do sprzedania 763pkt. z programu mapei (ważne min. do czerwca choć większość jest do listopada)
link do katalogu
http://www.mapei.it/CMS/Template/_ve...9&ADM=0&GAS=PL
dosłownie 5 kuponów jest przetarganych ale mogę je nakleić na papier co ich w żaden sposób nie unieważnia-dzwoniłem do konsultanta i stwierdził że nie interesuje ich wygląd tylko ilość. Są one prawidłowo wycięte z kuponem dla wysyłającego i dla kuriera.
Posiadam również 86 pkt Ceresit które można wymienić na 17zł. Szczegóły:
http://www.masterclubceresit.pl/faq.html#10
Za całość chciałbym otrzymać 190zł + przesyłka.(możliwość odbioru w Krakowie)
Mogę wystawić aukcje na allegro.