Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3140
Stary 31.12.2010, 12:56
Sprzedam medale z III pielgrzymki Papieża Jana Pawła II do Polski czyli z 1987roku.

Są to trzy medale o średnicach 4 cm.
Sprzedaję w pamiątkowym opakowaniu. (z tyłu opakowania jest pokreślona dedykacja)

Medale przedstawiają:

1) Postać Papieża(wspaniale wybita nie tak jak na normalnych monetach a dużo bardziej szczegółowo!!!) a z drugiej kielich z hostią

2) Postać Matki Bożej z Dzieciątkiem na rękach i napisem dookoła " Do końca ich umiłował". Z drugiej strony symbol pielgrzymki i to samo hasło

3) Zarys granic Polski i dookoła wymienione miasta m.in. Warszawa, Tarnów, Kraków, Gdańsk, Lublin.

Oferty na priv. Odbiór osobisty w Krakowie ewentualnie wysyłka jak ktoś się zgłosi.

Zdjęcia:
http://tinypic.com/view.php?pic=2s0hi06&s=7
http://img574.imageshack.us/i/s6305502.jpg/
http://img146.imageshack.us/img146/2638/s6305505.jpg/
http://img443.imageshack.us/img443/7766/s6305506.jpg/
http://tinypic.com/r/2hg5s42/7/
http://img843.imageshack.us/i/s6305509.jpg/
http://img828.imageshack.us/i/s6305510.jpg/



DRUGIE OGŁOSZENIE NIEZALEŻNE OD POPRZEDNIEGO


mam do sprzedania 763pkt. z programu mapei (ważne min. do czerwca choć większość jest do listopada)
link do katalogu http://www.mapei.it/CMS/Template/_ve...9&ADM=0&GAS=PL
dosłownie 5 kuponów jest przetarganych ale mogę je nakleić na papier co ich w żaden sposób nie unieważnia-dzwoniłem do konsultanta i stwierdził że nie interesuje ich wygląd tylko ilość. Są one prawidłowo wycięte z kuponem dla wysyłającego i dla kuriera.
Posiadam również 86 pkt Ceresit które można wymienić na 17zł. Szczegóły: http://www.masterclubceresit.pl/faq.html#10

Za całość chciałbym otrzymać 190zł + przesyłka.(możliwość odbioru w Krakowie)

Mogę wystawić aukcje na allegro.
Ostatnio edytowane przez wiślak 86 : 01.01.2011 o godz. 14:19.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując