Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38471
Stary 31.12.2010, 12:45
No to drodzy Panowie i Panie czeka nas teraz zagraniczne powitanie ;] Będziemy mieć tylko zawodników zagranicznych w klubie, bo w Polsce już nie kupimy nikogo ;/ Bo Polaków wykupi zapewne całkowicie Wojciechowski, Lech co nieco weźmie, Legia wychowa sobie, a my będziemy kupować Chang-Chung-Chongow ... Jeżeli to będzie już oficjalnie potwierdzone przez Wisłę i za 2 mln euro sprzedadzą Pawła Brożka to ja nie mam słów... depresja u mnie wystąpi na dwa lata ;/ Bo tyle pewnie zajmie stworzenie drużyny na Europe ;/
Jest jeszcze jedna hipoteza ale jej trafność szacowałbym w stosunku 1%, że Cupiał ma plan i chce stworzyć drużynę naprawdę na Ligę Mistrzów, a tych słabych grajków sprzedać za bezcen robiąc miejsce prawdziwym grajkom ale według mnie jest problem ? Kto będzie chciał do takiej drużyny przyjść, co sprzedaje co pół roku ok.5 zawodników ... ? Coś w ogóle nie widzę tej Wisły w europie ... ;/
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując