Kluvi napisał(a):

rw88
ja chciałbym by Mąka wrócił z wypożyczenia i dostał wreszcie szansę, za rok chyba kończy mu się kontrakt więc pasowałoby go porządnie sprawdzić.
|
Miałem też o tym pisać, że byłaby to najtańsza, a jednocześnie nie najgorsza opcja na znalezienie konkurenta dla Guły, szczególnie, że nie jest to w tym momencie priorytet, a transferów na inne pozycje trzeba dokonać naprawdę wielu.