Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38467
Stary 31.12.2010, 12:35
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
rw88
ja chciałbym by Mąka wrócił z wypożyczenia i dostał wreszcie szansę, za rok chyba kończy mu się kontrakt więc pasowałoby go porządnie sprawdzić.
Miałem też o tym pisać, że byłaby to najtańsza, a jednocześnie nie najgorsza opcja na znalezienie konkurenta dla Guły, szczególnie, że nie jest to w tym momencie priorytet, a transferów na inne pozycje trzeba dokonać naprawdę wielu.
Odpowiedz cytując