Matejas_ napisał(a):

|
Na papierze było ewidentnie 3 Polaków w wyjściowej "11", a dla mnie wyjściowa "11" to właśnie pierwszy skład!
|
W JEDNYM (!) meczu było trzech Polaków, w czterech meczach po czterech Polaków, a na wyjeździe z "The Citizens" było ich pięciu. Dodać trzeba że całą rundę przez kontuzję stracił murowany zawodnik pierwszego składu, którym jest Bandrowski.
Jak dla Ciebie branie dobrych wzorców z danego przykładu jest równe kibicowaniu tej drużynie, to pogratulować inteligencji. Reszta Twojej wypowiedzi to z całym szacunkiem bełkot trzynastolatka, trudno też dyskutować z kimś, kto w minimalnym stopniu nie posiada umiejętności czytania ze zrozumieniem. Bez odbioru.