Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38466
Stary 31.12.2010, 12:33
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Na papierze było ewidentnie 3 Polaków w wyjściowej "11", a dla mnie wyjściowa "11" to właśnie pierwszy skład!
W JEDNYM (!) meczu było trzech Polaków, w czterech meczach po czterech Polaków, a na wyjeździe z "The Citizens" było ich pięciu. Dodać trzeba że całą rundę przez kontuzję stracił murowany zawodnik pierwszego składu, którym jest Bandrowski.

Jak dla Ciebie branie dobrych wzorców z danego przykładu jest równe kibicowaniu tej drużynie, to pogratulować inteligencji. Reszta Twojej wypowiedzi to z całym szacunkiem bełkot trzynastolatka, trudno też dyskutować z kimś, kto w minimalnym stopniu nie posiada umiejętności czytania ze zrozumieniem. Bez odbioru.
Odpowiedz cytując