fanfan
Akurat z PSV to sprawa była jasna. Jeśli potrzebujesz dowodów w takich sprawach to znaczy ze nie wiele wiesz o korporacjach. Zarówno dla PSV jak i Valcxa lepiej było się rozstać "polubownie" a nie tracić renomę (klub) i dobre imię (Valxc) na procesy sądowe. Co do Chin to nic nie wiem
Nie chciałem o tym pisać ale kilka lat temu moim szefem był holender (dyrektor finansowy) w Polsce, przekrętas jakich mało. Ludzie uwierzcie - wałki nie kręci się tylko w Polsce
A co do Valcxa u nas. Po efektach ocenimy jego pracę. jeśli sprowadzi nam 5 Marcelo a dla siebie coś tam weźmie do kieszeni to i tak bedzie to z pożytkiem dla wszystkich. Gorzej gdy tylko weźmie do kieszeni po sprzedaży Brożków od Turków a nasprowadza odpady klasy Boukhariego....