Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38462
Stary 31.12.2010, 12:28
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Pawełek w Turcji, Brozkowie w Turcji, a Wisła jak zwykle ustami Ochalika zgrywa Greka
Te zdjęcia nie są z Turcji, tylko z jednego z Krakowskich hoteli ;]

Cytat:
Z kolei kierownictwo Białej Gwiazdy doszło do wniosku, że wyższej kwoty za nich już nie wynegocjuje. Ponoć właściciel Bogusław Cupiał obawiał się, czy odejście bliźniaków nie obniży znacząco wartości zespołu, ale w końcu zgodził się ich sprzedać. Dostał bowiem od swoich podwładnych zapewnienie, że miejsce Brożków zajmą nowi, równie watościowi zawodnicy i Biała Gwiazda wiosną powalczy o odzyskanie tytułu mistrzowskiego.
Ostatnie zdanie to jakiś żart. Chyba, że za free ;d
Odpowiedz cytując