Pan Jotka napisał(a):

Pawełek w Turcji, Brozkowie w Turcji, a Wisła jak zwykle ustami Ochalika zgrywa Greka
|
Te zdjęcia nie są z Turcji, tylko z jednego z Krakowskich hoteli ;]
Cytat:
|
Z kolei kierownictwo Białej Gwiazdy doszło do wniosku, że wyższej kwoty za nich już nie wynegocjuje. Ponoć właściciel Bogusław Cupiał obawiał się, czy odejście bliźniaków nie obniży znacząco wartości zespołu, ale w końcu zgodził się ich sprzedać. Dostał bowiem od swoich podwładnych zapewnienie, że miejsce Brożków zajmą nowi, równie watościowi zawodnicy i Biała Gwiazda wiosną powalczy o odzyskanie tytułu mistrzowskiego.
|
Ostatnie zdanie to jakiś żart. Chyba, że za free ;d