emj10 napisał(a):

Za kilka dni okaże się że kupiliście kilku zdolnych i młodych zawodników, chociażby Sobotę, Kupisza i Gola, a do tego jakiegoś bramkostrzelnego napastnika z innego kraju i znowu pojawi się huraoptymizm i komentarze typu: Wisła Mistrz! Wielka Wisła!
|
a mi bardziej prawdopodobny wydaje się scenariusz z lata kiedy to sprzedano Diaza, Marcelo i Głowę, a w ich miejsce przyszli ogórki z zagranicy.