Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38460
Stary 31.12.2010, 12:26
emj10 napisał(a):Wyświetl post

Za kilka dni okaże się że kupiliście kilku zdolnych i młodych zawodników, chociażby Sobotę, Kupisza i Gola, a do tego jakiegoś bramkostrzelnego napastnika z innego kraju i znowu pojawi się huraoptymizm i komentarze typu: Wisła Mistrz! Wielka Wisła!

a mi bardziej prawdopodobny wydaje się scenariusz z lata kiedy to sprzedano Diaza, Marcelo i Głowę, a w ich miejsce przyszli ogórki z zagranicy.
Groundhopper
Odpowiedz cytując