Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38458
Stary 31.12.2010, 12:22
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę chcecie zrobić zbiorowe harakiri przed Nowym Rokiem? Jeśli nie to weźcie się za przygotowania do Sylwestra, a nie za wypisywanie dziesiątek stron żali po odejściu Brożek Brothers. Naprawdę nie da się tego czytać.

Za kilka dni okaże się że kupiliście kilku zdolnych i młodych zawodników, chociażby Sobotę, Kupisza i Gola, a do tego jakiegoś bramkostrzelnego napastnika z innego kraju i znowu pojawi się huraoptymizm i komentarze typu: Wisła Mistrz! Wielka Wisła!

Życzę więcej dystansu i chłodnej głowy na Nowy Rok!
bardo mi się podoba acana podejście do sprawy.
tylko szkoda prawie żaden z Wiślaków nie ma na tyle chłodnej głowy co emj10
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując