emj10 napisał(a):

Naprawdę chcecie zrobić zbiorowe harakiri przed Nowym Rokiem? Jeśli nie to weźcie się za przygotowania do Sylwestra, a nie za wypisywanie dziesiątek stron żali po odejściu Brożek Brothers. Naprawdę nie da się tego czytać.
Za kilka dni okaże się że kupiliście kilku zdolnych i młodych zawodników, chociażby Sobotę, Kupisza i Gola, a do tego jakiegoś bramkostrzelnego napastnika z innego kraju i znowu pojawi się huraoptymizm i komentarze typu: Wisła Mistrz! Wielka Wisła!
Życzę więcej dystansu i chłodnej głowy na Nowy Rok!
|
bardo mi się podoba acana podejście do sprawy.
tylko szkoda prawie żaden z Wiślaków nie ma na tyle chłodnej głowy co emj10