tak pół żartem
a może bracia dogadali się z Bossem, że sprzedaje ich oni pograją w Turcji te 2.5 roku nie przedłużą kontraktów i za free wracają do nas

ile będą mieli lat 30 ?
skoro bawimy się w różne teorie odejścia braci
ps
Ogryzek ale jeszcze go nie sprzedaliśmy więc się liczy

no chyba że teraz wg Ciebie wszyscy są u nas obcokrajowcami
