Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38455
Stary 31.12.2010, 12:15
tak pół żartem

a może bracia dogadali się z Bossem, że sprzedaje ich oni pograją w Turcji te 2.5 roku nie przedłużą kontraktów i za free wracają do nas ile będą mieli lat 30 ?
skoro bawimy się w różne teorie odejścia braci

ps
Ogryzek ale jeszcze go nie sprzedaliśmy więc się liczy no chyba że teraz wg Ciebie wszyscy są u nas obcokrajowcami
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 31.12.2010 o godz. 12:18.


Odpowiedz cytując