Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38447
Stary 31.12.2010, 11:41
rw88
spoko tylko że masz choćby w ME u nas kilku którym pasowałoby dać pograć w 1 składzie czy być w kadrze i już liczba Polaków się zwiększa, kolejna sprawa nie pamiętam kiedy ale czytałem o jednym z naszych napastników z ME że to spory talent więc może dać im wreszcie szansę.
Narzekacie na brak Polaków ale młodym za cholerę nie chcecie dać szansy!! Sam widzisz jak się sciąga u nas piłkarzy jak ktoś nie ma klauzury odstępnego to dupa zbita.. Zastanówcie się co wy chcecie tak naprawdę a potem narzekajcie.


Odpowiedz cytując