|
No proszę była niezła runda jak na tą zbieraninę bo punktowo wciąż są szansę na mistrza to widzę wyprzedaż zaczyna się.
Ja jestem za tym żeby zawodnicy odchodzili i przychodzili ale jeśli tak ma być to trzeba miec mięć już następców gotowych do gry. Natomiast Wisła nie ma następcy dla Brożka Pawła który był kluczowym napastnikiem ostatnich 5 lat. Faktycznie na międzynarodowej arenie zawiódł jak wszyscy ... ale w Polskiej lidze utrzymał w miarę równy poziom.
Ogólnie nasz klub to wielki market i nic więcej obecnie zero pomysłu na rozwój klubu . Znowu naściągamy obcokrajowców tanich licząc że się wypromuje. Cóż Cupiał chcę odzyskać jak najwięcej jego klub jego prawo !!!!. Sukcesy sportowe to tylko melodia marzeń przy takiej strategi transferowej klubu.
|