Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38445
Stary 31.12.2010, 11:37
No proszę była niezła runda jak na tą zbieraninę bo punktowo wciąż są szansę na mistrza to widzę wyprzedaż zaczyna się.
Ja jestem za tym żeby zawodnicy odchodzili i przychodzili ale jeśli tak ma być to trzeba miec mięć już następców gotowych do gry. Natomiast Wisła nie ma następcy dla Brożka Pawła który był kluczowym napastnikiem ostatnich 5 lat. Faktycznie na międzynarodowej arenie zawiódł jak wszyscy ... ale w Polskiej lidze utrzymał w miarę równy poziom.

Ogólnie nasz klub to wielki market i nic więcej obecnie zero pomysłu na rozwój klubu . Znowu naściągamy obcokrajowców tanich licząc że się wypromuje. Cóż Cupiał chcę odzyskać jak najwięcej jego klub jego prawo !!!!. Sukcesy sportowe to tylko melodia marzeń przy takiej strategi transferowej klubu.
Borinho
Odpowiedz cytując