Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 31.12.2010, 11:28. Podsumowanie roku 2010
Skoro zakładane są tematy dotyczące najlepszych jak i najgorszych wydarzeń ostatniej dekady, warto by podsumować także rok 2010 w kontekście sportowym. Co było w nim pozytywnego w oczach każdego z Wiślaków, co zawiodło Wasze oczekiwania, który moment wspominacie najlepiej?

Jak dla mnie:

Na plus - 94 minuta meczu derbowego i "Allah Akbar" oraz wygraną 4:0 z Legią

Na minus - odpadnięcie z pucharów z Karabachem i stracone mistrzostwo w derbach...
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 31.12.2010 o godz. 11:51.
Odpowiedz cytując