BronekTS napisał(a):

Moment moment...
Nie ma oficjalnego komunikatu na www.wisla.krakow.pl, rzecznik Ochalik zaprzecza mówiąc że piłkarze się dogadali ale kluby nie. Dla mnie to jest BARDZO dobry znak.
Dlaczego? Bo to że P&P Brożkowi się dogadali z Turkami to jedno. Umowy mogli sobie podpisywać, fotki strzelać itd itd ale to nic jeśli kluby się nie dogadają, te umowy będą NIEWAŻNE. IMO Turki cwane sobie tak wymyśliły, kasą pewnie namówiły Brożków, podstawili kontrakty oczywiście ważne od momentu gdy kluby się dogadają, Ci podpisali, fotki porobili - TYPOWA presja na działaczy Wisły pełną gębą. Cwaniaki.
|
Nie mogli podpisac umowy jesli wczesniej kluby sie nie dogadaly. Pozatym zauwazcie, ze na tych zdjeciach co sie wszyscy nimi ekscytuja Brozki podpisuja puste kartki. Byc moze to przez aparat, a moze jeszcze nic nie jest uzgodnione a kompane w goracej wodzie Turki wszystko juz puscili w obieg.