Temat
:
Najlepsza "11" Wisły w ostatnim dziesięcioleciu.
Wyświetl pojedynczy post
gm34a
Junior Member
Od: 12.2009
Offline
#
109
31.12.2010, 11:01
Dolha- Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Mijailović - Błaszczykowski, Sobolewski, Szymkowiak, Kosowski - Żurawski, Frankowski
R: Pawełek, Cleber, Uche, Paweł Brożek, Zieńczuk, Małecki, Cantoro
gm34a
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gm34a
Znajdź inne posty napisane przez gm34a