Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38436
Stary 31.12.2010, 10:56
Jeszcze raz ,szerzej! Dlaczego mamy niby płakać za Brożkami. Nadarzyła się okazja do sprzedania za całkiem dobre pieniądze. Dwa mln euro z Pawła to i tak Turcy przepłacili. Wiśle potrzeba świeżej krwi. Zauważcie ,że odkąd przyszli nowi zawodnicy to poziom zaangażowania w grę wzrósł. Popatrzcie na mecz z Cracovią. Kiedy ostatni raz piłkarze z Białą Gwiazdą na piersi ,tak się cieszyli jak po golu Boukhari'ego. Potrzeba nowych ludzi. Brożkom się już nic nie chciało. Proste.

PS. Jest jakieś ograniczenie dla obcokrajowców na boisku jednocześnie występujacych ?
Ostatnio edytowane przez Bronex : 31.12.2010 o godz. 11:00.
Odpowiedz cytując