Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38434
Stary 31.12.2010, 10:54
poczekajmy spokojnie na ruchy transferowe Stasia->Ja się osobiście cieszę że bracia odeszli gdyż trzeba nowej motywacji w zespole a chłopaki powinni mieć szanse spróbować swoich sil w innej lidze.

obóz przygotowawczy zaczynamy 17 więc mamy prawie 3 weeks na sprowadzenie nowych ludzi
Panie i Panowie -> spokojnie
Odpowiedz cytując