poczekajmy spokojnie na ruchy transferowe Stasia->Ja się osobiście cieszę że bracia odeszli gdyż trzeba nowej motywacji w zespole a chłopaki powinni mieć szanse spróbować swoich sil w innej lidze.
obóz przygotowawczy zaczynamy 17 więc mamy prawie 3 weeks na sprowadzenie nowych ludzi
Panie i Panowie -> spokojnie