|
Być może brakowało im kogoś do podawania piłek? Taka jest prawda. I Wspomnicie ten post za rok o tej samej porze. Brożki będą wypożyczone albo będą siedzieć na ławie. W ostateczności to Piotrek wywalczy sobie prędzej miejsce niż pseudogwiazdor król Paweł przez którego nie mamy mistrza bo nie umie trafić do pustej bramki. Ja się cieszę że Wisła jeszcze na nich zarobiła, być może teraz dokupią napastnika z jajami a nie panienkę.
|