Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
maxipiter
Banita
Od: 09.2005
Offline
#
38428
31.12.2010, 10:47
Brożki, Mrożki a kto to taki? Jacyś wybitni piłkarze, tylko narzekali na wszystko. Odeszli i koniec świat się nie zawali, a może bez nich będzie lepiej.
maxipiter
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maxipiter