Wyświetl pojedynczy post
maxipiter
Banita
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38428
Stary 31.12.2010, 10:47
Brożki, Mrożki a kto to taki? Jacyś wybitni piłkarze, tylko narzekali na wszystko. Odeszli i koniec świat się nie zawali, a może bez nich będzie lepiej.
Odpowiedz cytując