jaszczur90 napisał(a):

|
Dzisiaj w Dzienniku Polskim jest informacja że Brożki podpisały umowę tylko na rok. Czyli jeśli to prawda to uważam, że Wisła zrobiła świetny interes sprzedając dwóch zawodników bez formy ( wiem, że Brożek był najlepszy z całej drużyny ale cała drużyna nie miała dobrej jesieni).
|
Pewnie każda z gazet publikuje dzisiaj inne wersje, inne kwoty, długości umów.
Ze zniecierpliwią czekam na oficjalny komunikat.