Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38424
Stary 31.12.2010, 10:36
Dzisiaj w Dzienniku Polskim jest informacja że Brożki podpisały umowę tylko na rok. Czyli jeśli to prawda to uważam, że Wisła zrobiła świetny interes sprzedając dwóch zawodników bez formy ( wiem, że Brożek był najlepszy z całej drużyny ale cała drużyna nie miała dobrej jesieni).
Odpowiedz cytując