Wyświetl pojedynczy post
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38423
Stary 31.12.2010, 10:34
Moim zdaniem Paweł strzelił sobie w stopę. Patrzę teraz przez pryzmat Euro 2012, na którym pewnie bardzo chciałby zagrać. Fakt faktem w Wiśle ma (miał) pewne miejsce, a jak tylko coś strzelił to Franz go powoływał. Teraz kiedy poszedł (lub nie) to Trabzonsporu może równie dobrze klepnąć na ławce po 2-3 meczach, co jakoś specjalnie nie dziwi w przypadku polskich zawodników. Może mu to troszeczkę przeszkodzić w planach reprezantacyjnych. Ale poczekamy zobaczymy. A na razie morda w kubeł nie bulgotać
Odpowiedz cytując