Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38422
Stary 31.12.2010, 10:28
A poza tym zerknijcie na tabelę ligi tureckiej - chłopaki za pól roku mają szansę w LM zagrać. Cena dobra, jak kolega wspomniał wyżej, za piłkarzy z takiej ligi (w tym jednego rezerwowego) bardzo dobra.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując