adikos1906 napisał(a):

Problem w tym ze wspomniane kluby - Milan i ManUtd mają jakąś politykę transferową i sprowadzili w ich miejsce wartościowych graczy. A my tego nie zrobimy. Wgl kogo my porównujemy...Wisłę i kluby które nie raz zdobywały LM
|
Każdy widzi to co chce widzieć. Różnice między Wisłą a ManU/Milan zauważyłeś ale różnicy pomiędzy Brożkiem a Ronaldo/Kaką już nie

Odnośnie polityki transferowej to niby skąd wniosek że my jej nie mamy? Tyle było płaczu o naszą obrone a koniec końców transfery pod koniec rundy się obroniły bo 4 mecze bez straty gola to nawet za tamtej dwójki nie zdarzały się zbyt często.