Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38420
Stary 31.12.2010, 10:21
adikos1906 napisał(a):Wyświetl post
Problem w tym ze wspomniane kluby - Milan i ManUtd mają jakąś politykę transferową i sprowadzili w ich miejsce wartościowych graczy. A my tego nie zrobimy. Wgl kogo my porównujemy...Wisłę i kluby które nie raz zdobywały LM
Każdy widzi to co chce widzieć. Różnice między Wisłą a ManU/Milan zauważyłeś ale różnicy pomiędzy Brożkiem a Ronaldo/Kaką już nie
Odnośnie polityki transferowej to niby skąd wniosek że my jej nie mamy? Tyle było płaczu o naszą obrone a koniec końców transfery pod koniec rundy się obroniły bo 4 mecze bez straty gola to nawet za tamtej dwójki nie zdarzały się zbyt często.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując