Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
LUKAS77
Senior Member
Od: 02.2006
Offline
#
38416
31.12.2010, 10:15
Brzytwa128
napisał(a):
Trafne porównanie jak nie wiem co. W mojej opini Milan i ManUtd mocno straciły na tych transferach.
Tylko ze oba kluby przewodza w swoich ligach.... nie ma ludzi nie do zastapienia.
LUKAS77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LUKAS77
Znajdź inne posty napisane przez LUKAS77