Wyświetl pojedynczy post
Brzytwa128
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38413
Stary 31.12.2010, 10:11
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
W końcu głos rozsądku, porównam ten transfer (oczywiście w odpowiednich proporcjach) do sprzedaży Cristiano Ronaldo i Kaki do Realu. Też sobie ludzie nie wyobrażali tych klubów bez tych graczy a teraz możecie zobaczyć w którym miejscu w lidze znajdują się oba kluby. Kto się nie rozwija ten się cofa. Pewna formuła była już wyczerpana.

Trafne porównanie jak nie wiem co. W mojej opini Milan i ManUtd mocno straciły na tych transferach.
Odpowiedz cytując