Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
michi96d
Member
Od: 11.2009
Skąd: koszary
Offline
#
38412
31.12.2010, 10:07
w tak trudnych chwilach musimy pamiętać że Wisła to nie nie zawodnicy i działacze tylko kibice czyli mi
i na następnych meczach u siebie musimy to pokazać lecz wiem że o to na pewno zadbamy ...
michi96d
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michi96d
Znajdź inne posty napisane przez michi96d