Wyświetl pojedynczy post
michi96d
Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: koszary

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38412
Stary 31.12.2010, 10:07
w tak trudnych chwilach musimy pamiętać że Wisła to nie nie zawodnicy i działacze tylko kibice czyli mi
i na następnych meczach u siebie musimy to pokazać lecz wiem że o to na pewno zadbamy ...
Odpowiedz cytując