Wyświetl pojedynczy post
Brzytwa128
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38404
Stary 31.12.2010, 09:43
Tak, Paweł to historia naszego klubu, ale wszystkie sukcesy z Wisłą to były zdobywane spory czas temu, gdzie zresztą podstawę Wisły stanowili reprezentanci Polski.

Natomiast wydaje mi się, że w nowej koncepcji budowania Wisły takiego Pawła nie zobaczylibyśmy nigdy, zresztą on sam chyba chciał już odejść, i jeśli padła kwota 2 mln to nie było sensu go zatrzymywać na siłę.

Nie zmienia to faktu, że wiele zrobił dla Wisły i na pewno będziemy o nim pamiętać.
Odpowiedz cytując