|
Przypominam wszystkim, że po klęskach z Levadią, Cracovią (u siebie po 50 latah) i Karabachem 90% forum chciało rozgonienia towarzystwa, zrównania wszystkiego z ziemią i budowania czegoś nowego, choćby mieli grać juniorzy. Teraz jest na to okazja - wszystko zależy od zakupów w zimowym okienku transferowym. Poczekajcie z tą histerią przynajmniej do pierwszego treningu. Ekipa Brożków, Głowackiego, Baszczyńskiego, przy całym szacunku do nich, nic w Europie nie osiągnęła. Może czas na radyklane zmiany?
|